صفحه اصلي > اخبار شهرداری > رضاییان: تمامی معاملات شهرداری گرگان در سامانه ستاد انجام می شود

رضاییان: تمامی معاملات شهرداری گرگان در سامانه ستاد انجام می شود


10 مرداد 1401, 16:29. نويسنده: کارشناس3

مدیر مالی و ذیحسابی شهرداری گرگان از انجام تمامی معاملات مالی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، حسین رضاییان در گفتگوی زنده با برنامه رادیویی «روزنه» پیرامون نظارت برگزاری مناقصات و مزایدات شهرداری و انتخاب پیمانکار برای پروژه های شهرداری گفت: شهرداری های کل کشور دارای آئین نامه مالی و معاملاتی اختصاصی هستند که بر اساس آن معاملات خود را انجام می دهند و پیمانکاران را انتخاب می نمایند.

 

رضاییان افزود: طبق ابلاغیه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابتدای سال ۱۴۰۰ ما مکلف شده ایم از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) برای انجام مزایده ها، مناقصه ها، حراج ها و ... استفاده کنیم.

 

وی تصریح کرد: این سامانه توسط دستگاه های نظارتی کنترل و بررسی خواهد شد و فرایندهای معاملاتی که تمامی دستگاه های اجرایی انجام می دهند در این سامانه کنترل می شود و اگر مورد خاصی پیش بیاید از این طریق به دستگاه های اجرایی مربوطه انتقال می یابد.

 

مدیر مالی و ذیحسابی شهرداری گرگان در ادامه عنوان کرد: باتوجه به اینکه شهرداری نهادی خودگردان است و از سوی سازمان بازرسی و سایر نهادهای نظارتی مورد بررسی و کنترل قرار می گیرد.

 

رضائیان خاطرنشان کرد: شهروندان، متقاضیان و پیمانکاران می توانند تمامی معاملات شهرداری گرگان شامل مزایده ها، مناقصه ها، حراج ها و ... را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مشاهده و همچنین سایت شهرداری گرگان به نشانی www.Gorgan.ir مراجعه کنند.

 

رضاییان در پایان اعلام کرد: شهروندان محترم اگر در فرایند مناقصه و مزایده مشکلی یا اعتراضی داشته باشند می توانند به واحد بازرسی و رسیدگی به شکایت شهرداری گرگان مراجعه و طرح موضوع نمایند و حتما پاسخگویی وظیفه ما و مجموعه شهرداری گرگان خواهد بود.


بازگشت