صفحه اصلي > اخبار شهرداری > طرح مناسب سازی محیط و مبلمان شهری از سوی شهرداری گرگان اجرا می شود

طرح مناسب سازی محیط و مبلمان شهری از سوی شهرداری گرگان اجرا می شود


2 آذر 1400, 11:36. نويسنده: کارشناس3

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: اولین جلسه مناسب سازی محیط و مبلمان شهری برای جانبازان و معلولین در سال 1400 برگزار شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، احمد سالاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در این جلسه گزارشی از اقدامات شهرداری مناطق و سازمان های تابع ارائه و بر پیگیری مصوبات تاکید شد.

 

سالاری تصریح کرد: مناسب سازی و ایجاد فرصت های برابر جهت حضور فعال تمامی اقشار به خصوص معلولین و جانبازان عزیز برای تردد و دسترسی آسان به ساختمان های اداری و کلیه فضاهای شهری در دستور کار جدی شهرداری گرگان قرار دارد.

 

وی اقدامات انجام شده در طرح مناسب سازی در شهرداری گرگان را اصلاح رمپ ها، ایجاد پل بر روی جداول، رفع موانع و زوائد خطرآفرین در پیاده روها، اجرای خط ویژه نابینایان به صورت سکه ای، مرمت پیاده روها و مناسب سازی سرویس های بهداشتی در پارک های سطح شهر جهت دسترسی و استفاده آسان از محیط شهری برای جانبازان و معلولین نام برد.

 

لازم به ذکر است، در پایان این نشست مقرر شد:

معاونت زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک، تمامی اقدامات مناسب سازی را در پارک شهر گرگان به عنوان پارک پایلوت انجام دهد و سازمان حمل و نقل شهرداری نسبت به مناسب سازی ۱۰ سرپناه ایستگاه اتوبوس جهت دسترسی آسان جانبازان و معلولین اقدام کند و سازمان پارک ها نیز نسبت به رفع نواقص ۵ پارک اقدامات اصلاحی را انجام دهد.

طرح مناسب سازی محیط و مبلمان شهری از سوی شهرداری گرگان اجرا می شود

 


بازگشت