حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : بپرهیز از این که خود را برای دیگران بیارایی و با انجام گناه به جنگ با خدا برخیزی
امروز : دوشنبه, 05 فروردین 1398

اجاره تعداد 101 دستگاه خودروی سواری
" آگهي مناقصه عمومي "
شهرداری گرگان درنظر دارد نسبت به اجاره تعداد 101 دستگاه خودروی سواری پژو پارس ، GLX ، 206 ، سمند ، ال 90 ، پراید، ون مدل 92 به بالا،  خودوری وانت مزدا تک و دو کابین مدل 92 به بالا، وانت کمک دار و ون را برمبنای قیمت های پایه کارشناسی ردیف1 الی 6 به شرح ذیل جهت ارائه خدمات داخلی خود در سطح شهر از طریق مناقصه عمومی بصورت استیجاری بکارگیری نماید . لذا کلیه شرکت ها و آژانس های حمل و نقل خصوصی درون شهری دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت‌حمل و نقل بار و مسافر (تاکسیرانی) می‌توانند از تاریخ 97/12/11 لغایت پایان وقت اداری مورخ 97/12/21 به واحد امور قراردادهاي شهرداري به آدرس گرگان –ميدان شهرداري– شهرداري گرگان-طبقه سوم و یا به سايت شهرداري گرگان به آدرس اينترنتي WWW.GORGAN.IR مراجعه  و ضمن دریافت اسناد و مدارک مناقصه نسبت به تکمیل و ارائه اسناد  در پاکت الف(تضمین شرکت در مناقصه) پاکت ب ( اساسنامه، آگهی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت، رزومه، مجوز فعالیت و اسناد و مدارک شرکت در مناقصه) پاکت ج (پیشنهاد قیمت) به شرح ذیل در مدت زمان تعیین شده در متن آگهی درپاکت لاك ومهر شده به واحد دبیرخانه شهرداری به آدرس: گرگان–ميدان شهرداري– شهرداري گرگان اقدام نمایند.
1-تعداد 41 دستگاه سمند، پژو پارس،  ال 90، پژو GLX و پژو 206 با مبلغ پایه کارشناسی  به ازای هر ساعت به مبلغ 90/000 ریال ،
2-تعداد 34 دستگاه پراید با مبلغ پایه کارشناسی به ازای هر ساعت به مبلغ 72/000ریال
3-تعداد 16 دستگاه وانت مزدا دوکابین با مبلغ پایه کارشناسی به ازای هر ساعت به مبلغ 66/000 ریال تا سقف حداکثر 12 ساعت کار در طی شبانه روز
4- تعداد 7 دستگاه وانت مزدا تک کابین بامبلغ پایه کارشناسی به ازای هر ساعت به مبلغ 60/000ریال تا سقف حداکثر 12 ساعت کار در طی شبانه روز
5-تعداد 2 دستگاه وانت کمک دار با مبلغ پایه  کارشناسی به ازای هر ساعت به مبلغ 78/000 ریال تا سقف 12 ساعت کار طی شبانه روز
6- تعداد 1 دستگاه خودروی ون با مبلغ پایه کارشناسی به ازای هر ساعت به مبلغ 78/000 ريال تا سقف 12 ساعت کار طی شبانه روز
7-بابت هر کیلومتر مأموریت خارج  از شهر به ازای هر کیلومتر 1800ریال
تبصره: قیمت های پایه ارائه شده بدون کسورات و سود پیمانکار می باشد.
شرایط،اسناد و مدارک موردنیاز مناقصه عمومی :
*کلیه مراحل برگزاری مناقصه تابع آئین نامه معاملات شهرداری می باشد و شرکت در مناقصه و دادن پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف شهرداری در آیین نامه معاملات مورد اجرای شهرداری می باشد
* متقاضیان مکلف به رعایت ترتیب تهیه ، شرایط و تسلیم پیشنهادات مطابق با آئین نامه معاملات شهرداری می باشد.
* اعتبار پروژه از محل برنامه سایر فعالیتهای اداری و شهری، فصل دوم، ماده چهارم، ردیف 20404 بودجه جاری  سال 98 تأمین می گردد.
*تضمین شرکت در مناقصه  مبلغ1/500/000/000  ریال تعيين و به صورت ضمانت نامه بانکی و یا وجه نقد به حساب جاری 0205049790000  نزد بانک  ملی شعبه مرکزی گرگان به نام شهرداري گرگان به شرح مدت زمان تعیین شده در متن آگهی مناقصه واریز و رسید مربوطه در پاکت الف لاک و مهر شده ارائه گردد.
* متقاضیانی که تمایل به شرکت در مناقصه رادارند مکلف به ارائه (تضمین شرکت در مناقصه) در پاکت الف (اسناد و مدارک شرکت در مناقصه، رزومه، مجوز فعالیت از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر(تاکسیرانی)، آگهی تأسیس، آخرین تغییرات شرکت) در پاکت ب و (پیشنهاد قیمت) در پاکت ج به صورت پلمپ شده در مدت زمان تعیین شده در متن آگهی و شرایط، اسناد و مدارک موردنیاز مناقصه می باشند.
* متقاضیانی که تمایل به شرکت در مناقصه را دارند مکلف به رعایت مفاد ماده 4 قرارداد مربوط به تعهدات طرفین پیوست آگهی مناقصه می باشند و هیچگونه قصوری بعد از زمان ابلاغ و عقد قرارداد از ناحیه پیمانکار پذیرفته نیست و وفق مفاد قرارداد و آئین نامه معاملات شهرداری اقدام می گردد.
* متقاضیانی که تمایل به شرکت در مناقصه را دارند مکلف به مجهز نمودن سیستم ناوبری ماهواره ای (GPS) بر روی خودروهای مورد مناقصه می باشند.
* به پیشنهاد مبهم، نامشخص ، مخدوش ،بدون سپرده ، مشروط و پیشنهاداتی که بعد از انقضای مدت مقرر درآگهی برسد ، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
* معیارها و روش ارزیابی کیفی شرکت کنندگان براساس مجوز فعالیت و ارائه رزومه و سوابق مرتبط با موضوع آگهی و کپی قراردادهای مربوط تعیین می گردد.
*هیچگونه مابه التفاوت افزایش قیمت نرخ کرایه حمل و سوخت بعد از انعقاد قرارداد به برنده مناقصه پرداخت نمی گردد.
*کلیه شرکت کنندگان مکلف به رعایت منع مداخله کارکنان دولتی و همچنین عدم بکارگیری اتباع خارجی فاقد مجوز و نیز عدم بکارگیری کارکنان بازنشسته برابر دستورالعمل بودجه شهرداریها ابلاغی از وزارت کشور می باشند.
* هزینه انتشارآگهی  و پرداخت کلیه کسورات قانونی ناشی از اجرای پروژه  به عهده برنده مناقصه می باشد.
*  مطابق با آیین نامه معاملات شهرداری و تضمین بر معاملات دولتی مبلغ تضمین حسن اجرای تعهدات حداقل 5 درصد مبلغ اولیه قرارداد تعیین، اخذ، پرداخت و مستهلک می گردد.
* میزان خسارت تاخیر غیر مجاز ارائه خدمات موضوع آگهی مناقصه به ازای هر روز تاخیر برای هر خودرو مبلغ 500/000 ریال تعیین و در هر مرحله از پرداخت محاسبه و کسر می گردد.
* شهرداری در رد یا قبول یک یا تمامی پیشنهادات مختار و در این صورت تضمین شرکت در مناقصه استرداد می گردد.
* مدت زمان اجرای قرارداد 12 ماه و اعتبار پیشنهاد قیمت شرکت کنندگان  مطابق به آگهی مناقصه و برآورد پیوست آن تا مرحله پس از  تصویب پروژه توسط شهردار و شورای اسلامی شهر تعیین میگردد.
* پاکت اسناد مناقصه روز چهارشنبه مورخ 97/12/22 رأس ساعت 14:30 در محل سالن اندیشه شهرداری گرگان بازگشایی می گردد.
* مدت زمان لازم براي بررسي پيشنهاد قیمت و تشخيص برنده مناقصه از تاريخ بازگشايي و قرائت پیشنهادات حداکثر ظرف مدت 7 روز به استثنای ایام تعطیل تعيين و پس از موافقت شهردار و تصویب شورای اسلامی شهر حداکثر ظرف  مدت 5 روز به استثنای ایام تعطیل به برنده مناقصه ابلاغ مي گردد.
* چنانچه برندگان اول و دوم مناقصه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتيب اولويت در مدت زمان تعیین شده در ماده 20 آئین نامه معاملات شهرداری (14 روز به استثنای ایام تعطیل)  به نفع شهرداري  ضبط و مناقصه تجدید می گردد.

 

برای دریافت اسناد اینجا کلیک کنید

 

تلفن تماس : 32240752- 017
عبدالرضا دادبود
شهردار گرگان

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
سوال: حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*
 

شهرداری گرگان

شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت