صفحه اصلي > اخبار شهرداری > شهردار گرگان در دیدار نوروزی با اعضای شورای شهر: تا روز آخر پای کار خواهیم بود

شهردار گرگان در دیدار نوروزی با اعضای شورای شهر: تا روز آخر پای کار خواهیم بود


16 فروردین 1400, 16:09. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، دکتر عبدالرضا دادبود در دیدار نوروزی با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان اظهار داشت: خوشحالم مجموعه مدیریت شهری در مجموع عملکرد خوبی در سال 99 داشته که این موضوع رضایتمندی نسبی مردم را به همراه داشته است.

 

دادبود افزود: اعتقاد داریم مردم و شهروندان نیاز است در جریان پروژه های در حال احداث شهر قرار داشته باشند تا بتوانند نسبت به ساخت و تکمیل آن مطالبه گری کنند.

 

وی با اشاره به انتخابات پیش روی شورای اسلامی شهر اظهار کرد: امیدوارم افرادی که بر مسند کار می آیند نسبت به پیگیری پروژه های نیمه تمام متعهد باشند و به مطالبه گری شهروندان پاسخ دهند.

 

دادبود تصریح کرد: طبق اطلاعات دریافتی نشاط بسیار خوبی در گرگان از نظر انتخابات شورای شهر به وجود آمده و یکی از دلایل مهم آن تحرک بالای مدیریت شهری در طول این سال ها بوده است.

 

شهردار گرگان با بیان اینکه شهرداری تا روز آخر دوره مدیریت خود از کار برای مردم غافل نخواهد شد، گفت: برنامه ریزی های شهرداری به گونه ای بوده که تنها نگاه به مدت زمان باقی مانده تا انتخابات شورای شهر نداشته و اهداف و پروژه های کلان را تعریف کرده است.

 

پیش از سخنان دکتر دادبود، هر یک از اعضای شورا به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص مسائل مختلف شهر گرگان پرداختند و ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری بابت ساخت پروژه های عمرانی و گردشگری نکاتی با اشاره به ماه های باقی مانده تا پایان شورای پنجم اظهار کردند.

 

در پایان این نشست صمیمی، یک تابلونوشته مزین به نام امام زمان (عج) ساخته هنرمندان گرگانی از سوی اعضای شورا به دکتر دادبود تقدیم شد و در مقابل شهردار گرگان نیز با اهدای لوح تقدیر از همکاری و تعامل بسیار خوب اعضای شورای شهر گرگان تقدیر کرد.

انتهای پیام/ الف


بازگشت