صفحه اصلي > اخبار شهرداری > ابلاغ بودجه هزار میلیارد تومانی به شهردار و رونمایی از طرح تفصیلی یکپارچه گرگان

ابلاغ بودجه هزار میلیارد تومانی به شهردار و رونمایی از طرح تفصیلی یکپارچه گرگان


14 فروردین 1400, 18:35. نويسنده: کارشناس3

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، آیین ابلاغ بودجه مصوب یک هزار میلیارد تومانی و همچنین رونمایی از طرح تفصیلی یکپارچه شهر گرگان عصر شنبه در دویست و نود و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر، با حضور مهندس غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، دکتر حمیدی فرماندار، دکتر دادبود شهردار گرگان، طیبه خلیلی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری گلستان و اعضای شورای اسلامی برگزار شد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان در این جلسه اظهار داشت: 7 محور برای بودجه 250 میلیارد تومان شهرداری گرگان در سال 97 پیش بینی شده بود که متمم بودجه خورده بود و افزایش یافت و در سال‌های اخیر این سیر صعودی ادامه داشته است.

 

میرمحمد غراوی افزود: بعد از 4 سال بودجه شهر گرگان از 250 میلیارد تومان به یک هزار میلیارد تومان رسیده که نشان دهنده همکاری و همراهی همه مجموعه‌ها است.

 

وی افزود: یکی از موضوعات و برنامه‌های مهم شهرداری گرگان اجرای بازآفرینی شهری و توسعه حمل و نقل شهری که این دو مورد به خوبی انجام شد. در این سال‌ها برای ساماندهی بافت تاریخی گرگان زحمات زیادی کشیده شد و مشکلات دستگاه‌های اجرایی را در بافت رفع و رجوع کردند که کار سختی است؛ همچنین کارهای خوبی در بافت تاریخی در حال اجراست که زمینه جذب گردشگر را فراهم کرده است.

 

فرماندار گرگان نیز در این جلسه به تعامل سازنده با شهرداری و شورای شهر اشاره و بیان کرد: در سال کذشته همکاری و ارتباط بسیار نزدیکی با مجموعه شهرداری و شورای شهر داشته ایم که نتیجه این همدلی و همراهی ها منجر به افزایش 4 برابری بودجه ظرف دو سال بود.

 

محمد حمیدی با بیان اینکه نیاز است بیش از اینها برای گرگان به عنوان مرکز استان کار انجام شود، افزود: تلاش می کنیم ضمن بررسی موارد قانونی، نهایت همکاری را در تسریع امور و به سرانجام رساندن پروژه ها داشته باشیم.

انتهای پیام/ الف

ابلاغ بودجه هزار میلیارد تومانی به شهردار و رونمایی از طرح تفصیلی یکپارچه گرگان

 


بازگشت