صفحه اصلي > اخبار شهرداری > آتش‌سوزی منزل مسکونی با تلاش آتش ‌نشانان شهرداری گرگان مهار و خاموش شد

آتش‌سوزی منزل مسکونی با تلاش آتش ‌نشانان شهرداری گرگان مهار و خاموش شد


11 فروردین 1400, 11:55. نويسنده: کارشناس3

انفجار و آتش‌سوزی منزل مسکونی با تلاش آتش‌نشانان شهرداری گرگان مهار و خاموش شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، موسی الرضا صفری سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان اظهار کرد: ساعت 7:45 صبح امروز (چهارشنبه) در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر انفجار و آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی گرگان، آتش‌نشانان ایستگاه شماره 2 را به محل حادثه در خیابان بعثت یکم رهسپار کرد.

 

صفری افزود: محل حادثه، یک ساختمان مسکونی دو طبقه بود که طبقه اول و دوم آن به طور کامل دچار آتش‌سوزی شده و شعله‌های آتش درحال سرایت به ساختمانهای مسکونی مجاور بود.

 

وی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با قطع جریان برق و گاز محل حادثه، بلافاصله مشغول عملیات شدند و همزمان با جست‌وجو در طبقات به منظور یافتن محبوسان، با کشیدن چند رشته لوله آبدهی به مقابله با آتش‌سوزی پرداختند و موفق شدند در کمترین زمان ممکن، شعله‌های آتش را مهار و خاموش کنند.

 

به گفته سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان، خوشبختانه ساکنان این واحد مسکونی در زمان بروز حادثه در منزل حضور نداشتند و در این حادثه به هیچ یک از ساکنان آسیبی نرسید.

 

بنابر اعلام واحد پیشگیری سازمان آتش نشانی گرگان، کارشناسان آتش‌نشانی منطقه علت بروز این آتش‌سوزی را در دست بررسی قرار داده است.

انتهای پیام/ الف


بازگشت