صفحه اصلي > اخبار شهرداری > دکتر دادبود در جلسه شورای شهر: تعامل بسیار خوبی با سازمان نظام مهندسی داریم

دکتر دادبود در جلسه شورای شهر: تعامل بسیار خوبی با سازمان نظام مهندسی داریم


2 اسفند 1399, 18:51. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، دکتر عبدالرضا دادبود شهردار گرگان در دویست و هفتاد و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر گرگان که با حضور مسئولان سازمان نظام مهندسی گلستان برگزار شد اظهار داشت: در حوزه شهرداری و مدیریت شهری، ما علاوه بر سازمان نظام مهندسی با تمامی مهندسان شاغل در قسمت های مختلف مانند فضای سبز، محیط زیست، آی تی و ... تعامل و همکاری داریم.

 

دادبود با بیان اینکه مهندسی حوزه با اهمیتی برای توسعه کشور است، گفت: امیدوارم مانند گذشته با اتکا بر توانایی دوستان خود در نظام مهندسی شاهد افزایش کیفیت در زمینه ساخت و ساز درون شهری باشیم.

 

سید محمد مرتضوی رئیس شورا نیز با اشاره به حضور مسئولان نظام مهندسی گلستان اظهار داشت: بیش از 10 هزار مهندس عضو سازمان نظام مهندسی هستند که نیمی از این مهندسان پروانه اشتغال دارند.

 

به گفته مرتضوی، مهندسان دارای پروانه اشتغال نقش مؤثری در صنعت ساخت و ساز درون شهری دارند.

 

وی خدمات رسانی مهندسان را با کیفیت و چشمگیر توصیف کرد و گفت: سازمان نظام مهندسی تلاش فراوانی به منظور ارتقاء کیفی ساخت و سازها دارد و ارتباطات خوبی میان این نهاد با مدیریت شهری گرگان به وجود آمده است.

 

سید مجید حسینی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز در این جلسه به وظیفه نظارت نظام مهندسی بر پروژه های سرمایه گذاری شهری تاکید کرد و گفت: از دیرباز ارتباط بسیار خوبی میان سازمان و مجموعه مدیریت شهری وجود داشته و امیدوارم این ارتباطات افزایش پیدا کند زیرا هر قدمی که در این راستا برداشته شود به سود شهروندان است.

 

حسینی از راه اندازی سامانه الکترونیک خبر داد و بیان داشت: مدتی است سامانه الکترونیکی را راه اندازی کرده ایم و به زودی تمامی مراودات و مناسبات ما با مدیریت شهری به صورت الکترونیکی و حذف شیوه های سنتی بوروکراسی رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/ الف


بازگشت