صفحه اصلي > اخبار شهرداری > آمادگی شهرداری گرگان برای افزایش بازارچه­ های دستفروشی در سطح شهر

آمادگی شهرداری گرگان برای افزایش بازارچه­ های دستفروشی در سطح شهر


24 آبان 1399, 17:19. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان، شهردار گرگان در دویست و پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی سطح شهر گرگان از آمادگی این دستگاه برای افزایش فضا و بازارچه های دستفروشی در سطح شهر گرگان خبر داد.

 

دکتر عبدالرضا دادبود در خصوص مسائل مربوط به دستفروشی سطح شهر اظهار داشت: ابتدا باید بگویم با عزیزانی که از روی ناچاری به دستفروشی روی آورده اند تا یک لقمه نان حلال برای خانواده خود تهیه کنند نه تنها مشکلی نداریم بلکه شرمنده این افراد نیز هستیم.

 

دادبود افزود: موضع ما در قبال کسانی که در پوشش دستفروشی موجب مزاحمت سایر شهروندان می شوند و برای رفع این معظل کارشکنی می کنند، محکم و قاطعانه است.

 

وی با بیان اینکه اقدامات حقوقی و قضایی برای برخورد با موانع سد معبر انجام شده، گفت: آن دسته افراد قلیلی که مانع ایجاد توافق با افراد کثیری هستند که در کف خیابان اقدام به دستفروشی می کنند، تحت پیگیرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

شهردار گرگان با تاکید بر افزایش فضای فروشندگی برای دستفروشان در سطح شهر گفت: ما آمادگی کامل داریم به هر میزان که لازم باشد فضا فراهم کنیم تا افراد بتوانند در جایگاهی مناسب در سطح شهر به دستفروشی بپردازند.

 

دادبود تصریح کرد: ما از مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور و نیاز شهروندان به عمل دستفروشی آگاه هستیم اما در عین حال اجازه نمی دهیم که چهره شهر مخدوش شود.

 

وی با بیان اینکه کار در واحد سد معبر شهرداری بسیار دشوار است، اظهار داشت: قبول دارم که افرادی که در واحد سد معبر کار می کنند زحمت بسیاری می کشند و از این عزیزان تشکر می کنم.

 

وی در پایان خطاب به دستفروشان بیان کرد: از دستفروشان عزیز خواهش می کنم همکاری های لازم را با ما داشته باشند تا بتوانیم فضاهای بیشتری برای کسب و کار آنها فراهم کنیم.


بازگشت