صفحه اصلي > اخبار شهرداری > آخرین وضعیت تیم های بسکتبال شهرداری گرگان از زبان سخنگوی باشگاه

آخرین وضعیت تیم های بسکتبال شهرداری گرگان از زبان سخنگوی باشگاه


22 آبان 1399, 22:06. نويسنده: کارشناس3

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان، آرش فولادیان سخنگوی باشگاه بسکتبال شهرداری گرگان در گفتگوی زنده با برنامه «ورزش در گلستان» رادیو گلستان در خصوص مسائل مختلف مربوط به تیم های بسکتبال شهرداری به اظهار نظر پرداخت که گزیده آن در ادامه می آید:

 

➖خوشحالیم که 4 بازیکن تیم شهرداری گرگان به نام های «محمد جمشیدی»، «روزبه ارغوان»، «سینا واحدی» و «علیار نجفی» به اردوی تیم ملی دعوت شده اند. 

 

➖ تمرینات ما باتوجه به اردوی تیم ملی از جمعه 23 آبان به مدت 4 روز تعطیل خواهد بود و از روز سه شنبه بدون حضور سرمربی و بازیکنان ملی پوش تمرینات از سر گرفته خواهد شد.

 

➖مذاکرات مقدماتی با «مایک رستم پور» بازیکن ملی پوش داشته ایم اما هنوز به توافق نهایی نرسیده یم و قراردادی امضا نکرده ایم.

 

➖رستم پور که ساکن امریکاست با توجه به شیوع ویروس کرونا، ترجیح می دهد در خود امریکا یا کشورهای همجوار بازی کند و چنانچه پیشنهاد خوبی دریافت نکرد باشگاه شهرداری گرگان با وی به مذاکره جدی خواهد پرداخت.

 

➖چنانچه مذاکرات نتیجه بخش باشد و قراردادی به امضا برسد این موضوع را به اطلاع شهروندان گرامی به ویژه هواداران خوب بسکتبال خواهیم رساند.

 

➖حضور در لیگ دسته اول هم تدبیر دکتر دادبود شهردار گرگان بوده که بستری برای معرفی بازیکنان مستعد و آینده دار به تیم اصلی شهرداری را فراهم می کند و تیم شهرداری نوین با همین اولویت در این رقابت ها حضور خواهد یافت.

 

➖برای میزبانی مسابقات لیگ دسته اول که احتمالا از آذرماه آغاز خواهد شد اعلام آمادگی کرده ایم و امیدواریم حداقل بخشی از این مسابقات در گرگان برگزار شود.

 

➖تاکید ویژه شهردار و حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر برای تشکیل تیم های پایه بسکتبال است و چنانچه فدراسیون برنامه ای برای برگزاری مسابقات در این رده ها داشته باشد ما نیز شرکت خواهیم کرد.


بازگشت