صفحه اصلي > اخبار شهرداری > افراد برتر مسابقه مجازی «نوگلان حسینی» با حضور شهردار گرگان معرفی شدند

افراد برتر مسابقه مجازی «نوگلان حسینی» با حضور شهردار گرگان معرفی شدند


19 آبان 1399, 14:43. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان، آئین معرفی برترین های نخستین دوره مسابقه مجازی نوگلان حسینی روز دوشنبه 19 آبان با حضور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، مسئولان کانون مداحان و بنیاد دعبل خزاعی استان، شهردار و برخی اعضای شورای اسلامی شهر گرگان، مشاور امور بانوان و خانواده شهردار در سالن اندیشه شهرداری گرگان برگزار شد.

 

دکتر عبدالرضا دادبود شهردار گرگان در این آئین با اشاره به نقش سازنده و تربیتی مداحان اهل بیت (ع) اظهار کرد: تاثیر مداحان در حرکات بزرگ تاریخی کشور ما از به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی تا موفقیت در هشت سال دفاع مقدس انکار ناشدنی است.

 

دادبود افزود: شوری که مداحان به این حرکات مردمی می‌بخشند در کنار شعور مردمان باعث به ثمر رسیدن حرکت های بزرگ فرهنگی شد.

 

وی نقش مداحی را نقشی ماندگار و تاثیرگذار خواند و گفت: مداحان شور و نشاط خاصی به جامعه می بخشند و افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند نیاز به مراقبت ویژه دارند.

 

شهردار گرگان اظهار امیدواری کرد این مداحان نوجوان با تداوم حرکت در این مسیر فرهنگی مذهبی آینده درخشانی پیش رو داشته باشند.

 

در پایان این نشست از افراد برتر مسابقه در محورهای مداحی پسران و خطبه خوانی و دکلمه دختران در رده سنی نونهالان و نوجوانان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ الف

افراد برتر مسابقه مجازی «نوگلان حسینی» با حضور شهردار گرگان معرفی شدند

 

افراد برتر مسابقه مجازی «نوگلان حسینی» با حضور شهردار گرگان معرفی شدند

  


بازگشت