صفحه اصلي > اخبار شهرداری > تا پایان سال ماهیانه حداقل یک طرح بزرگ افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود

تا پایان سال ماهیانه حداقل یک طرح بزرگ افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود


5 آبان 1399, 17:11. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان، دکتر عبدالرضا دادبود ظهر دوشنبه 5 آبان در آیین بهره برداری از ۱۲ طرح عمرانی شهرداری گرگان با حضور استاندار و مدیران گلستان با اشاره به این طرح ها اظهار داشت: امروز همزمان با آغاز امامت حضرت ولی‌عصر (عج) 12 پروژه عمرانی شهری در گرگان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

 

وی با بیان اینکه برای این پروژه‌ها 545 میلیارد ریال بودجه صرف شده است، گفت: تا پایان سال هرماه حداقل یک طرح مهم و بزرگ افتتاح و یا کلنگ زنی خواهیم داشت.

 

شهردار گرگان با اشاره به طرح های در حال اجرا اطهار داشت: یکی از اقدامات خوبی که انجام شده توافق با سازمان جهاد کشاورزی برای مجموعه ۴ هکتاری است که در قبال ساخت ساختمان برای این سازمان قرار است مجموعه را در اختیار بگیریم و تبدیل به فضای سبز کنیم.

 

دادبود ادامه داد: پروژه تله کابین همچنان در دستور کار قرار دارد که در کمیته فنی شورای عالی تصویب شده و پیگیر هستیم که شورای عالی معماری نیز به تصویب برساند.

 

وی خاطرنشان کرد: پروژه شهر هوشمند اوایل آذرماه و تعدادی پروژه خدماتی، فرهنگی، گردشگری، سرمایه گذاری و عمرانی تا پایان سال بهره برداری یا کلنگ‌زنی خواهند شد.

 

شهردار گرگان بیان کرد: پیشرفت پروژه شهر بازی خوب است و امیدوارم فاز اول آن را سال آینده به بهره برداری برسانیم.

 

دادبود افزود: در نظر داریم پروژه شهربازی را به سهام عام تبدیل کنیم و به مردم بفروشیم تا مردم نیز در آن مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/ الف

تا پایان سال ماهیانه حداقل یک طرح بزرگ افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود

 

 


بازگشت