صفحه اصلي > اخبار شهرداری > توجه به گسترش ورزش همگانی رسالت مهم شهرداری گرگان است

توجه به گسترش ورزش همگانی رسالت مهم شهرداری گرگان است


27 مهر 1399, 08:28. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری گرگان، دکتر عبدالرضا دادبود شهردار گرگان در دیدار با رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور، امضای تفاهمنامه با این فدراسیون ورزشی را «مهم» و «مفید» خواند و از آمادگی کامل دستگاه شهرداری گرگان برای اجرای مفاد این تفاهم نامه سخن گفت.

دادبود توجه به ورزش همگانی را «رسالت» و «اولویت» اصلی شهرداری گرگان عنوان کرد و این نهاد مدیریت شهری را مرجع توسعه و گسترش ورزش همگانی و محلات برشمرد.

شهردار گرگان ضمن تمجید از اقدامات و برنامه های فدراسیون ورزش های همگانی در راستای توسعه ورزش همگانی در استان ها، به تشریح عملکرد مجموعه شهرداری در اجرای برنامه های ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در محلات سطح شهر پرداخت.

به گفته دکتر دادبود، تعداد اسباب و وسایل ورزشی عمومی و پارکی طی دوسال اخیر به دو برابر افزایش یافته و با راه اندازی خانه ورزش و تفریحات سالم، دو پیست دوچرخه سواری، ساخت سالن های ورزشی به صورت مستقل و مشترک و همچنین برگزاری همایش های بزرگ پیاده روی، شهرداری گرگان توجه ویژه ای به ورزش شهروندی و همگانی داشته است.

وی همچنین از توجه ویژه به ورزش بانوان شاغل سخن گفت و اظهار کرد: توجه به ورزش بانوان و اجرای برنامه ارزیابی ساختارقامتی ویژه بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی بالاخص شهرداری به طور خاص در دستور کار ما قرار دارد.

شهردار گرگان در پایان ابراز امیدواری کرد با انعقاد این تفاهم نامه، زیرساخت های لازم تقویت شود و میزان توجهات به ورزش همگانی افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/س


بازگشت