صفحه اصلي > اخبار شهرداری > سرمربی و سرپرست تیم بسکتبال شهرداری نوین معرفی شدند

سرمربی و سرپرست تیم بسکتبال شهرداری نوین معرفی شدند


21 مهر 1399, 17:39. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری گرگان، سیدزمان حسینی و ساعد کریمی به عنوان سرمربی و سرپرست و مربی تیم بسکتبال شهرداری نوین منصوب شدند.

بر اساس حکم صادر شده توسط شهردار گرگان سیدزمان حسینی به عنوان سرمربی تیم بسکتبال شهرداری نوین برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور منصوب شد.

در بخشی از حکم وی آمده است به موجب این ابلاغ به عنوان سرمربی تیم بسکتبال شهرداری نوین برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور و همکاری در رده‌های پایه در فصل مسابقاتی 1399-1400 منصوب می‌شوید.

امید است در سایه الطاف الهی، جدیت و پشتکار و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود، تحت نظارت مدیر فنی تیم‌های پایه و مدیریت باشگاه در راه کسب موفقیت و تربیت نسل جدیدی از بازیکنان برای آینده بسکتبال شهر گرگان پیروز و سربلند باشید.

همچنین در حکم مسوولیت ساعد کریمی آمده است: به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست و مربی تیم بسکتبال شهرداری نوین برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور و همکاری در رده‌های پایه در فصل مسابقاتی 1399-1400 منصوب می‌شوید.

امید است در سایه الطاف الهیی، جدیت و پشتکار و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود، تحت نظارت مدیریت باشگاه در راه کسب موفقیت و تربیت نسل جدیدی از بازیکنان برای آینده بسکتبال شهر گرگان پیروز و سربلند باشید.

انتهای پیام/س


بازگشت