صفحه اصلي > اخبار شهرداری > پیام دکتر دادبود شهردار گرگان به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا

پیام دکتر دادبود شهردار گرگان به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا


14 مهر 1399, 20:29. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری گرگان، دکتر«عبدالرضا دادبود» شهردار گرگان در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

تاریخ انقلاب اسلامی افتخارها و شگفتی‌سازی‌های بزرگ و کوچک فراوانی را به خود دیده و تمامی این افتخارات حاصل مجاهدت‌ها و تلاش‌های فرزندان این کشور پهناور است که تحت لوای پرچم مقدس انقلاب اسلامی خالصانه و با بصیرت در میادین مختلف پای به عرصه گذاشته و برای حفظ دستاوردها و آرمان‌های انقلاب و آرامش و آسایش مردم قدمی پا پس نکشیدند.

بدون شک بخش قابل توجهی از حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، تامین و گسترش نظم و امنیت در کشور حاصل از خودگذشتگی‌های سبزقامتانی است که در نیروی پرافتخار انتظامی در بخش‌های مختلف مجاهدانه تلاش می‌کنند و حتی در این راه شهدای گرانقدر زیادی را تقدیم این نظام و انقلاب کرده‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهدای پاک سیرت به ویژه شهدای ناجا، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را گرامی داشته و برای همه شما سرو قامتان پرافتخار آرزوی تندرستی و موفقیت دارم.

امیدوارم همه در کنار هم بتوانیم نعمت بزرگ امنیت را پاس داشته و در راستای حفظ و گسترش آن با وحدت مثال زدنی همانند گذشته کوشا باشیم.

عبدالرضا دادبود – شهردار گرگان

 

انتهای پیام/س


بازگشت