صفحه اصلي > اخبار شهرداری > برنامه‌های شهرداری گرگان به مناسبت روز جهانی بدون خودرو

برنامه‌های شهرداری گرگان به مناسبت روز جهانی بدون خودرو


31 شهریور 1399, 14:40. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و همزمانی روز جهانی بدون خودرو با اول مهرماه آغاز سال تحصیلی، شهرداری گرگان برنامه ویژه‌ای را در گرگان اجرا خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این راستا از ساعت 15 الی 17 روز سه‌شنبه اول مهرماه تردد وسایل نقلیه در خیابان امام خمینی(ره) گرگان ممنوع خواهد بود و در طول این مسیر شهرداری گرگان برنامه‌های ویژه‌ای را اجرا خواهد کرد.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: راه‌اندازی 10 ایستگاه ورزشی رشته‌های مختلف با رعایت فاصله و دستورالعمل‌های بهداشتی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان، اجرای دوچرخه سواری در طول مسیر با همکاری هیات دوچرخه‌سواری استان گلستان و سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان از جمله برنامه‌های این روز خواهد بود.

دادبود با تقدیر از پلیس راهور به منظور همراهی‌ و همکاری‌های لازم در اجرای این برنامه و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی شهرداری گرگان تصریح کرد: بدون شک توسعه فرهنگ  دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باعث کاهش سوانح رانندگی و آلودگی هوا و افزایش سلامتی و نشاط در جامعه خواهد شد.

انتهای پیام/س


بازگشت