صفحه اصلي > اخبار شهرداری > تشریح برنامه‌های شهرداری گرگان به مناسبت روز دختر

تشریح برنامه‌های شهرداری گرگان به مناسبت روز دختر


20 خرداد 1399, 15:16. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری گرگان، دکتر فاطمه رضایی درباره ویژه برنامه‌های دفتر امور بانوان و خانواده شهرداری گرگان به مناسبت ولادت حضور معصومه(س) و روز دختر و دهه کرامت اظهار کرد: بیش از 10 عنوان برنامه متنوع در این ایام برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: مسابقه کتابخوانی آنلاین، تجلیل از دختران 9 ساله متولد سوم تیرماه 1390، تجلیل از دختران نمونه علمی و ورزشی، تجلیل از مادران زیر 50 سال که دارای تعداد بیشتری فرزند دختر هستند، کارگاه آموزشی انتخاب دوست شایسته از جمله برنامه‌های شاخص این روز است.

مشاور امور بانوان و خانواده شهردار گرگان تصریح کرد: تهیه و چاپ کتابچه آموزشی هنرهای دخترانه، مسابقه کاردستی من و بابام ویژه همکاران شهرداری و فرزندان دختر آنها، برنامه آموزشی ورزش و تغذیه در فضای مجازی، ارزیابی ساختارقامتی ویژه دختران پاکبانان شهرداری گرگان از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده در این روز است.

رضایی با اشاره به رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهداء در دوران مختلف انقلاب سلامی، تاکید کرد: تقدیر از دختران شهدای مدافع حرم نیز در این ایام به صورت ویژه اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/س

 


بازگشت