صفحه اصلي > اخبار شهرداری > پیام شهردار گرگان به مناسبت روز جهانی قدس

پیام شهردار گرگان به مناسبت روز جهانی قدس


2 خرداد 1399, 10:16. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، دکتر عبدالرضا دادبود شهردار گرگان با صدور پیامی، روز جهانی قدس را میراث بزرگ و ماندگار امام راحل و بنیانگذار انقلاب اسلامی و نماد وحدت و یکپارچگی جهان اسلام  دانست

متن پیام به شرح ذیل است:

 

روز جهانی قدس میراث بزرگ و ماندگار امام راحل و بنیانگذار انقلاب اسلامی و نماد وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است.
روز قدس روز عهد و پیمان دوباره جهان اسلامی با واژه شهادت، ایثار و مقاومت است و تا به امروز جهان اسلام با برگزاری مراسم باشکوه روز قدس اثبات کرد که که پس از این نه قدس و نه فلسطین که هیچ مظلوم و بی پناهی در گستره زمین تنها نیست.

جهان اسلام با برگزاری و گرامیداشت روز قدس عدالت‌طلبان دنیا فریاد حق را فریاد می‌زنند و این فریادها کاخ سست و پوشالی ظالمان جهان را سست‌تر می‌کند.

گرچه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی آحاد مردم ایران اسلامی برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس امکان‌پذیر نخواهد بود اما بدون شک با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی بار دیگر مردم ایران اسلامی نشان خواهند داد در انحصار مرزها نخواهند بود و این حضور را با هر روشی به جهانیان اثبات خواهند کرد.
اینجانب ضمن تقدیر از مردم خوب ایران به ویژه همشهریان عزیز گرگان در دستگیری از نیازمندان و هموطنان و اجرای طرح مواسات و همدلی مومنانه در این شرایط سخت، فرارسیدن روز جهانی قدس را با یاد شهید قدس سپهبد حاج قاسم سلیمانی گرامی داشته و آرزوی پیروزی نزدیک برای ملت شریف ایران اسلامی و جهان اسلام دارم.


بازگشت