صفحه اصلي > اخبار شهرداری > آمادگی کامل آتش‌نشانی گرگان برای مقابله با حوادث

آمادگی کامل آتش‌نشانی گرگان برای مقابله با حوادث


23 اردیبهشت 1399, 12:42. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز طلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، موسی‌الرضا صفری در حاشیه بازدید از ایستگاه‌های عملیاتی آتش‌نشانی گرگان در خصوص آمادگی نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان اظهار کرد: این بازدیدها به صورت دوره‌ای و دائم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه بر اساس بازدیدهای انجام شده و بررسی آیتم‌های استاندارد آمادگی ایستگاه‌های عملیاتی آتش‌نشانی، کارکنان این سازمان از آمادگی کامل برای مقابله با حوادث برخوردار هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان تصریح کرد: هفت ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند و امدادخواهان می‌توانند از طریق سامانه تلفنی 125 در مواقع وقوع حادثه به آتش‌نشانی اطاع دهند تا در کمترین زمان ممکن آتش‌نشانان را کنار خود داشته باشند.

صفری با اشاره به توان عملیاتی آتش‌نشانی شهرداری گرگان گفت: با نگاه بسیار خوب دکتر دادبود شهردار گرگان در سال‌های اخیر اتفاقات خوبی در حوزه توان موتوری و حتی آموزش آتش‌نشانان رخ داده است.

وی با اشاره به جذب 19 نیروی آتش‌نشان جدید در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با برگزاری آزمون سراسری، تاکید کرد: خوشبختانه این آمادگی و توان عملیاتی آنقدر بالا است که در بسیاری از حوادث مختلف در جاده و حتی شهرهای دیگر از این توان برای خدمت‌رسانی به مردم استفاده می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان تصریح کرد: کمک به امدادرسانی در حادثه زمستان یورت آزادشهر، تصادف و حوادث جاده‌ای، نجات غریق از دریاچه، دریا و تالاب‌ها، حادثه حریق در جنگل و حوادث مشابه بخشی از ماموریت‌هی عملیاتی آتش‌نشانی گرگان در این راستا بوده است.

صفری بیان کرد: در حال حاضر نیز با نظر مثبت و ارزشمند دکتر دادبود شهردار گرگان و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر گرگان ایستگاه شماره هشت آتش‌نشانی گرگان در حال احداث است و امید داریم هرچه سریعتر این ایستگاه به چرخه خدمت‌رسانی به شهروندان وارد شود.

آمادگی کامل آتش‌نشانی گرگان برای مقابله با حوادث

آمادگی کامل آتش‌نشانی گرگان برای مقابله با حوادث

 آمادگی کامل آتش‌نشانی گرگان برای مقابله با حوادث

 

 انتهای پیام/س


بازگشت