صفحه اصلي > اخبار شهرداری > اهداء 300 هزار ماسک به شهرداری گرگان توسط شهردار گوانگجو چین

اهداء 300 هزار ماسک به شهرداری گرگان توسط شهردار گوانگجو چین


24 اسفند 1398, 12:12. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود اظهار کرد: پیرو توسعه ارتباطات بین‌المللی و در راستای خواهرخواندگی شهر گرگان و شهر گوانگجو چین و با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در استان گلستان و نیاز مردم استان به لوازم بهداشتی از جمله ماسک، محموله بزرگ ماسک از سوی شهرداری گوانگجو چین برای شهرداری گرگان ارسال شد.

وی ادامه داد: این محموله شامل 300 هزار ماسک است که از طرف شهردار «گوانگجو» چین به شهرداری گرگان اهدا شده که به زودی وارد کشور خواهد شد.

 

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: این محموله ویژه شهر گرگان و شهرداری گرگان است که پس از ورود به ایران در کمترین زمان ممکن به گرگان انتقال داده خواهد شد.

 

دادبود بیان کرد: شهرداری گرگان از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا تا به امروز از تمام امکانات برای کمک به بخش بهداشت و درمان و مردم عزیز استفاده کرده که در این راستا پنج مرحله ضدعفونی معابر عمومی شهر با همکاری دستگاه‌هایی همچون ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی انجام شده و ادامه خواهد داشت.

 

وی با اشاره به توزیع 3 هزار بسته بهداشتی در مناطق حاشیه‌نشین و کمتر توسعه‌یافته شهر گفت: ضدعفونی تمامی اتوبوس‌های شهری و تاکسی‌های شهر گرگان به منظور حفظ بهداشت وسلامتی شهروندان از روزهای نخست آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

 

شهردار گرگان متذکر شد: به منظور مراجعه کمتر شهروندان به شهرداری گرگان، برای صدور پروانه ساختمانی تنها یک بار مراجعه به شهرداری و انجام بخشی از امور اداری این امر کافی است و شرایط انجام ادامه امور اداری مرتبط تا پایان خردادماه سال آینده فراهم شده است.

وی تاکید کرد: امیدوارم با رعایت اصول بهداشتی و توجه به اصل ماندن در خانه، همه کمک کنیم تا هرچه سریعتر زنجیره این بیماری شکسته شود.

انتهای پیام/س


بازگشت