صفحه اصلي > اخبار شهرداری > استاندار گلستان از اقدامات بزرگ شهرداری گرگان تقدیر کرد

استاندار گلستان از اقدامات بزرگ شهرداری گرگان تقدیر کرد


25 بهمن 1398, 15:09. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، هادی حق شناس پس از بازدید از غرفه شهرداری گرگان در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری در تهران اظهار کرد: شهرداری گرگان اقدامات مهم و بزرگی را در دست اجرا دارد.

وی ادامه داد: گرچه ممکن است تمام این پروژه‌ها در دوره فعلی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرگان به بهره‌برداری نرسد اما مسیر حرکتی مسیر درستی است.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: به عنوان مثال به بهره‌برداری رسیدن پروژه پل روگذر سربازان گمنام امام زمان (عج) ظرف مدت یک سال کار بزرگی بود که شهرداری گرگان انجام داد.

حق‌شناس بیان کرد: شهرداری گرگان در کنار وظایف عمرانی، خدمات شهری و ترافیکی دارای مسولیت‌های اجتماعی است که شروع پروژه بزرگ شهربازی گرگان نمونه‌ای از این مباحث است.

وی اضافه کرد: اگر شهرداری گرگان بتواند در قالب طرح جامع بتواند سرمایه‌گذار جذب کند، عناصر معماری شهر در جای خودش قرار خواهد گرفت و به نظرم شهرداری گرگان با حمایت شورای اسلامی شهر گرگان در این مسیر قرار گرفته است و به طور قطع به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

استاندار گلستان در خصوص اقدامات شهرداری گرگان در خصوص احیاء بافت تاریخی گفت: به طور قطع یکی از بافت‌های بی‌نظیر شمال ایران بافت تاریخی گرگان است.

حق‌شناس گفت: این بافت می‌تواند جذب گردشگر داشته باشد و هر اقدامی که تردد در بافت را تسهیل کند به نفع کل استان خواهد بود.


بازگشت