صفحه اصلي > اخبار شهرداری > تقدیر از اقدام فرهنگی شهرداری و شورای شهر گرگان در معرفی قدمگاه عشق

تقدیر از اقدام فرهنگی شهرداری و شورای شهر گرگان در معرفی قدمگاه عشق


9 آذر 1398, 13:32. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری امروز در مراسم گلباران قدمگاه عشق که به مناسبت سالروز ورود امام حسن عسگری به شهر گرگان به همت شهرداری گرگان برگزار شد، اظهار کرد: قدمگاه در کشور که جایی امام حاضر شده باشد و با انتخاب خود آن حضرت باشد غیر از این قدمگاه نداریم و این منحصر به فرد گرگان است.

وی با تقدیر از شهرداری گرگان برای برگزاری این مراسم، ادامه داد: این حرکت فرهنگی در خصوص پرداختن به این واقعه مهم با همت شهرداری گرگان و حمایت شورای اسلامی شهر گرگان آغاز شده اما نیاز به توجه بیشتر دارد.

رئیس دانشگاه‌های آزاد استان گلستان خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌کنم تمامی دستگاه‌های فرهنگی و نهادهای ارزشی در استان در خصوص این واقعه مهم اقدامات بزرگتری را انجام دهند.

طاهری بیان کرد: امروز که روز تشریف فرمایی حضرت به گرگان است برای 90 درصد مردم گرگان شناخته شده نیست و لازم است همه دستگاه‌ها با یک کار جهادی این روز بزرگ و ارزشمند را به مردم معرفی کنیم.

وی اضافه کرد: پیشنهاد می‌کنم از امسال تا سال آینده دستگاه‌های فرهنگی هر مه یک مسابقه ویژه‌ای را با موضوع امروز برگزار کنیم و سالگرد سال آینده از شرکت کنندگان و برندگان مسابقه تقدیر و تجلیل شود و همین امر باعث معرفی بیشتر این روز ارزشمند خواهد شد.

تقدیر از اقدام فرهنگی شهرداری و شورای شهر گرگان در معرفی قدمگاه عشق


بازگشت