صفحه اصلي > اخبار شهرداری > عشق حسینی توطئه‌ها و سنگ‌اندازی‌ها را خنثی می‌کند

عشق حسینی توطئه‌ها و سنگ‌اندازی‌ها را خنثی می‌کند


16 شهریور 1398, 09:37. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود شب گذشته در‌ جمع عزاداران حسینی شهر گرگان در هیات عزاداری بیت‌الزهرا(س) اظهار کرد: همه ما باید قدر برگزاری این مراسم‌ها را بدانیم.

وی با اشاره به حضور باشکوه جوانان در مراسم‌های عزاداری حسینی گفت: حفظ این آرمان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و حقیقت عاشورا است که با گذشت چند صد سال از آن واقعه بزرگ حتی نسل‌های امروز را در پای این خیمه‌ها و مساجد و حسینیه‌ها نگه داشته است.

شهردار گرگان تصریح کرد: اشعار این روزهای مداحان باید مفهوم بالایی داشته باشد که خوشبختانه بصیرت و شعور حسینی باعث شده امروز این اشعار ارزشمند و مفهومی باشد.

دادبود گفت: شعور کنار شور حسینی دو عامل مهم پیدا کردن راه درست و رسیدن به عاقبت بخیری است.

وی بیان کرد: در طول تاریخ منفعت طلبی شخصی و دنیاطلبی آسیب‌های زیادی به جامعه اسلامی وارد کرده است، تنها گذاشتن امام حسین علیه السلام و مصیبت عاشورا یک دلیلش منفعت طلبی و دنیا خواهی بود حتی از طرف متدینین و خواص، متاسفانه امروز هم درگیر این منفعت طلبی ها هستیم که جامعه اسلامی را تهدید می کند.

دادبود گفت: اما اگر همین عشق حسینی باشد می‌توانیم برابر تمام توطئه‌ها و سنگ اندازی‌ها مقاومت کنیم و به اهداف بزرگ دست یابیم.


بازگشت