صفحه اصلي > اخبار شهرداری > عملکرد مثبت شهرداری گرگان در جذب سرمایه‌گذار

عملکرد مثبت شهرداری گرگان در جذب سرمایه‌گذار


10 شهریور 1398, 12:13. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، محسن کوشش‌تبار امروز در بازدید از پروژه‌های ترافیکی، سرمایه‌گذاری، تفریحی و بافت تاریخی گرگان اظهار کرد: خوشبختانه عملکرد شهرداری گرگان در این حوزه‌ها قابل توجه و ارزشمند است.

وی ادامه داد: بدون شک یکی از مهمترین رمز موفقیت شهرداری‌ها در شرایط فعلی، جذب سرمایه‌گذار و استفاده از توان، تجربه و تخصص بخش خصوصی است که شهرداری گرگان در این بخش عملکرد خوبی داشته است.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در بازدید از پروژه گردشگری، تفریحی و سرمایه‌گذاری بلوار غدیر(چهارشنبه بازار سابق) تاکید کرد: این پروژه از جمله پروژه‌هایی است که من در هیچ مرکز استانی ندیدم و به طور قطع به نتیجه رسیدن آن آثار بسیار خوبی در بخش‌های مختلف گردشگری، تفریحی و جذب توریست در گرگان خواهد داشت.

کوشش‌تبار بیان کرد: بکارگیری پیمانکار بومی در پروژه روگذر افسران به کمربندی یکی از نکات مثبت اجرای پروژه است که به طور قطع باعث بالا رفتن توان فنی پیمانکار خواهد شد که در آینده برای همین شهر مفید خواهد بود.

وی در پایان گفت: با این روند رو به جلوی شهرداری گرگان در اجرای پروژه‌های تاثیر گذار، آینده گرگان روشن و درخشان خواهد بود.

 

 

 


بازگشت