صفحه اصلي > اخبار شهرداری > اجرای طرح ارتقا سلامت محیط شهری توسط شهرداری گرگان

اجرای طرح ارتقا سلامت محیط شهری توسط شهرداری گرگان


15 مرداد 1398, 11:48. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، موسی‌الرضا صفری درباره اجرای طرح ارتقا بهداشت و سلامت محیط شهری، اظهار کرد: این طرح از امروز 15 مرداد به مدت 2 هفته در سطح شهر گرگان توسط شهرداری گرگان اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: در این طرح پاکسازی، شست‌وشو، گندزدایی و لایروبی تمامی کانال‌ها و انهار سطح شهر، طعمه‌گذاری و مبارزه با حیوانات موذی و ناقل بیماری، آهک پاشی تمامی کانال‌های روباز و سرپوشیده محلات سطح شهر انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان تصریح کرد: همچنین کنترل جمعیت سگ‌های ولگرد، نظافت حاشیه رودخانه‌ها و تفرجگاه‌ها، تجهیز و رفع نواقص سرویس‌های بهداشتی معابر عمومی و بوستان‌ها، رسیدگی به وضعیت آبخوری‌ها در محورهای گردشگری سطح شهر و جمع‌آوری خاک و نخاله‌های حاشیه شهر نیز از جمله برنامه‌های این طرح است.

صفری بیان کرد: طی این مدت ساماندهی مخازن زباله سطح شهر، تعویض، رنگ‌آمیزی، شست‌وشو و ضدعفونی ویژه نیز در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان با تقدیر از همکاری شهروندان در اجرای این طرح گفت: سامانه تلفنی 137 معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان آماده ردیافت گزارش‌های مردمی در راستای رفع نواقص شهری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است.


بازگشت