صفحه اصلي > اخبار شهرداری > اهدا هزینه‌های جشن نیمه شعبان به سیل زدگان گلستان

اهدا هزینه‌های جشن نیمه شعبان به سیل زدگان گلستان


20 فروردین 1398, 12:49. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود در جلسه کمیته بحران شهرداری گرگان اظهار کرد: سال گذشته جشن خوبی را برای نیمه شعبان برگزار کردیم که نزدیک به 15 هزار نفر از شهروندان حتی از شهرهای دیگر در محل چهارشنبه بازار گرگان برگزار شد.

وی ادامه داد: این جشن مقدمه یک کار خیر بزرگ شد و در طول سال موفق شدیم یکی از پروژه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در همین محل را نهایی کنیم و به امید خداوند در نیمه شعبان امسال کلنگ‌زنی خواهیم کرد.

شهردار گرگان تاکید کرد: بنا داشتیم در نیمه شعبان امسال، کلنگ‌زنی این پروژه را همراه با جشن باشکوه نیمه شعبان برگزار کنیم که با توجه به اتفاقات پیش آمده در حادثه سیل استان گلستان تصمیم شهرداری گرگان بر این شد که هزینه‌های برگزار این جشن را به سیل‌زدگان گلستان اختصاص دهیم.

دادبود بیان کرد: برنامه بر این است که مراسم کلنگ‌زنی این پروژه که یکی از بزرگترین پروژه‌های سرمایه‌گذاری در تاریخ شهرداری گرگان است در حجم کمتر و مختصر برگزار شود و هزینه‌های برگزاری جشن نیمه شعبان برای سیل‌زدگان استان گلستان اختصاص یابد.

وی در پایان بیان کرد: شهرداری گرگان در طول جریان بحران سیل در استان گلستان به ویژه در شهرستان آق‌قلا اقدامات بزرگ و شبانه‌روزی را اجرایی و به مردم آق‌قلا ارائه کرد و این اقدامات تا روزی که به توان شهرداری در این منطقه نیاز باشد ادامه خواهد داشت.

 


بازگشت