صفحه اصلي > اخبار شهرداری > جذب دومین بازیکن خارجی تیم بسکتبال شهرداری گرگان

جذب دومین بازیکن خارجی تیم بسکتبال شهرداری گرگان


14 فروردین 1398, 21:43. نويسنده: کارشناس3

محسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، در خصوص جذب دومین بازیکن خارجی تیم بسکتبال شهرداری گرگان اظهار کرد:پس از کسب نتیجه خوب تیم در مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور بر اساس درخواست کادر فنی مبنی بر ضوروت جذب دومین بازیکن خارجی، موضوع در دستور کار شهرداری گرگان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با برگزاری جلسات کارشناسی و تخصصی، شهردار گرگان دستور جذب دومین بازیکن خارجی را صادر و کادر فنی را مسوول شناسایی و شروع مذاکرات کرد.

قائم مقام شهردار گرگان تصریح کرد: با مذاکرات انجام شده «نیکولا دراگویچ» صربستانی به عنوان دومین بازیکن خارجی تیم جذب شد و این بازیکن به زودی به تیم ملحق خواهد شد.

کریمی تاکید کرد: این بازیکن به عنوان بازیکن «سنتر» در پست‌های چهار و پنج به خدمت گرفته شده و قابلیت بازی در پست سه را هم دارد.

گفتنی است، «نیکولا دراگویچ» بازی در لیگ دسته اول بسکتبال اسپانیا، لیگ اول مکزیک، لیگ اول فرانسه، لیگ اول ایتالیا و بوندس لیگا آلمان را در کارنامه خود دارد.

وی در تیم‌های رده‌های ملی بسکتبال صربستان و تیم ملی دانشجویان صربستان نیز بازی کرده است.

لازم به ذکر است، تیم بسکتبال شهرداری گرگان فردا در نخستین دیدار خود در رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور در مشهد به مصاف نماینده مشهد خواهد رفت.


بازگشت