صفحه اصلي > اخبار شهرداری > اعزام تجهیزات و نیرو به مناطق سیل‌زده آق‌قلا

اعزام تجهیزات و نیرو به مناطق سیل‌زده آق‌قلا


2 فروردین 1398, 20:34. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران استان ضمن ابراز تاسف از وقوع حادثه سیل و ابراز همدردی با حادثه دیدگان، اظهار کرد: از لحظات نخست وقوع سیلاب در آق‌قلا و احساس نیاز به کمک به این عزیزان، با تدابیر انجام شده تمامی تجهیزات و نیروهای مورد نیاز به منطقه اعزام شد.

وی ادامه داد: پس از احساس نیاز جابجایی مردم از مناطق سیل زده به نقاط امن، بلافاصله چهار دستگاه اتوبوس به منطقه اعزام شد که در حال حاضر نیز با مدیریت انجام شده در حال انتقال حادثه دیدگان به مناطق امن بخصوص محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرگان برای اسکان موقت این عزیزان هستند.

شهردار گرگان تصریح کرد: اعزام یک تیم کامل و مجهز آتش‌نشانی گرگان، یک دستگاه لودر، دو دستگاه مینی‌بوس، دو دستگاه کمپرسی نیز به منطقه اعزام شده است.

دادبود بیان کرد: با توجه به آبگرفتگی معابر و لزوم استفاده از قایق برای امدادرسانی و جابجایی تجهیزات و نیرو، دو دستگاه قایق نیز به منطقه اعزام شده است.

وی با اشاره به تلاش برای فراهم کردن شرایط اسکان حادثه دیدگان توسط شهرداری گرگان، بیان کرد: امشب نیز تعداد دیگری تجهیزات و نیرو به منطقه اعزام خواهد شد و تا آخرین لحظه‌ای که بتوانیم برای امدادرسانی در خدمت مردم خواهیم بود.


بازگشت