صفحه اصلي > اخبار شهرداری > حمل و نقل و ترافیک اولیت کار شهرداری گرگان در سال 1398/ ارزیابی عملکرد معاونت‌ها و سازمان‌های شهرداری تا پایان فروردین

حمل و نقل و ترافیک اولیت کار شهرداری گرگان در سال 1398/ ارزیابی عملکرد معاونت‌ها و سازمان‌های شهرداری تا پایان فروردین


29 اسفند 1397, 21:45. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود صبح امروز در آخرین جلسه با مدیران شهرداری گرگان در آستانه نوروز سال 1398، اظهار کرد: مردم مشارکت در کارهای مختلف را باور دارند و خوشبختانه در حوزه‌های مختلف در مدیریت شهری همراهی و مشارکت  بسیار خوبی در سال 1397 داشته‌اند.
وی ادامه داد: تلاش شهرداری گرگان بر این است که در کنار مشارکت مردم خود را در چالش‌های مختلف قرار دهد تا ضمن رفع نقاط ضعف، کارهای بزرگ انجام دهد.
شهردار گرگان خاطرنشان کرد: در حوزه سرمایه‌گذاری، شهرداری گرگان تجربه‌های جدید و بزرگی را تجربه کرده و خواهد کرد و اقدامات در این حوزه بسیار کم‌نظیر بوده است.
دادبود بیان کرد: با وجود نوسانات قیمت‌های ایجاد شده در سال 1397 که حتی به شهرداری گرگان هم ضررهایی را وارد کرد اما با وجود این اتفاقات دستاوردهای بسیار خوبی را هم داشته‌ایم و اقدامات بسیار خوبی شکل گرفت.
وی تاکید کرد: حوزه سرمایه‌گذاری شهرداری گرگان در سال 1397 تجربه‌های بزرگی را کسب کرد و امیدوارم در سال 1398 بتوانیم به نقطه‌های خوبی برسیم.
شهردار گرگان گفت: با وجود آنکه پروژه‌های شهرداری گرگان با تهاتر اجرا شده اما در سال 1397 املاکی را هم به شهرداری گرگان اضافه کردیم و بیشتر اینکه ملک هزینه کردیم ملک به شهرداری گرگان اضافه کرده‌ایم که اتفاق خوبی است و تلاش ما بر این است که در سال 1398 هم با همین رویکرد کارها را پیش ببریم.
دادبود تاکید کرد: در سال 1398 موضوع حمل و نقل و ترافیک همانند سال 1397جز اولویت‌های کاری شهرداری گرگان خواهد بود و شهرداری‌های مناطق عزمشان برای بهبود روش‌ها جزم باشد چون پیشانی کار شهرداری گرگان در حوزه ارباب رجوع و شهرسازی شهرداری‌های مناطق هستند.
شهردار گرگان تصریح کرد: تا پایان فروردین ماه ارزیابی عملکرد معاونت‌ها، سازمان‌ها و شهرداری مناطق انجام خواهم داد و نتیجه این ارزیابی در قالب تقدیر و توصیه ارائه خواهم کرد.
دادبود گفت: دربسیاری موارد دستاوردهای خیلی خوبی داشتیم و در برخی از موارد و مسائل دستاورد آنچه مورد نظر داشتیم نبوده که با این ارزیابی می‌توانیم با اصلاح عملکرد به هدف نهایی یعنی ارائه خدمت مطلوب به شهروندان در تمام موارد دست یابیم.

حمل و نقل و ترافیک اولیت کار شهرداری گرگان در سال 1398/ ارزیابی عملکرد معاونت‌ها و سازمان‌های شهرداری تا پایان فروردین


بازگشت