صفحه اصلي > اخبار شهرداری > آغاز طرح استقبال از بهار با مشارکت 500 نیرو و 50 خودرو

آغاز طرح استقبال از بهار با مشارکت 500 نیرو و 50 خودرو


11 اسفند 1397, 14:06. نويسنده: کارشناس3

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود صبح امروز در مراسم رژه موتوری امکانات و تجهیزات شهرداری گرگان برای آغاز طرح استقبال از بهار، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز، طرح استقبال از بهار از امروز به طور رسمی کار خود را با اجرای رژه موتوری توان و تجهیزات شهرداری گرگان آغاز شد.

وی ادامه داد: تلاش شهرداری گرگان بر این است در ایام نوروز شهری پاکیزه‌تر از گذشته داشته باشیم و در این راستا 50 دستگاه خودرو و 500 نفر نیرو در این روزهای پایان سال که بسیار پرکار است در خدمت مردم خواهند بود.

شهردار گرگان تاکید کرد: با تلاش سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری گرگان 60 المان نوروزی در سطح شهر نصب خواهد شد که المان‌های بروزتر و زیباتر از گذشته است.

دادبود با اشاره به اینکه سال گذشته المان اتوبوس سبز و کلبه سبز شهرداری گرگان با استقبال بسیار خوب شهروندان مواجه شد، تاکید کرد: تلاش ما بر این است در کنار اقدامات خدماتی و زیباسازی شهر با اجرای برنامه‌های متنوع گردشگری و تفریحی فضایی را ایجاد کنیم که همانند گذشته بیش از 90 درصد گردشگران تمایل دوباره برای حضور در گرگان را داشته باشند.

گفتنی است، فرماندار گرگان با حضور در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری گرگان در راستای توسعه همه جانبه شهر از آینده روشن برای گرگان در حوزه گردشگری و تفریحی خبر داد.

بر اساس این گزارش، طرح استقبال از بهار شهرداری گرگان تا پایان ایام نوروز با شعار شهر «شهر پاکیزه، شهروند مسوولیت‌پذیر» اجرا خواهد شد.

آغاز طرح استقبال از بهار با مشارکت 500 نیرو و 50 خودرو

آغاز طرح استقبال از بهار با مشارکت 500 نیرو و 50 خودرو


بازگشت