حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.
امروز : دوشنبه, 05 فروردین 1398

احداث خیابان غذا در خیابان 15 متری پاسرو

       « آگهي فراخوان عمومی سرمایه گذاری مشارکتی نوبت اول »

شهرداري گرگان با استناد به شیوه نامه شماره 12927/30 مورخ 93/3/10 امور سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری گرگان و ماده 30 آئین نامه معاملات در نظر دارد از طریق سرمایه گذاری مشارکتی اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به احداث خیابان غذا در خیابان 15 متری پاسرو اقدام نماید. لذا  کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی واجد شرایط می توانند از تاریخ 97/10/24.لغایت پایان وقت اداری مورخ 97/11/15 به واحد امور قراردادهاي شهرداري به آدرس: گرگان - ميدان شهرداري – شهرداري گرگان و یا به سايت شهرداري گرگان به آدرس اينترنتي WWW.GORGAN.IR مراجعه و ضمن دریافت اسناد و مدارک فراخوان، از شرایط و نحوه سرمایه گذاری موضوع آگهی اطلاع حاصل نموده و در صورت تمایل به شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی  با رعایت شرایط ، اسناد و مدارک مورد نیاز سرمایه گذاری مشارکتی، نسبت به ارائه (تضمین شرکت در آگهی فراخوان) در پاکت الف، (راهنما ، شرایط  شرکت در فراخوان شیوه نامه سرمایه گذاری، فرم شناسایی اشخاص حقیقی و شرکت های فعال در زمینه پروژه های عمرانی و توسعه شهری با امضای متقاضی، رزومه، سوابق قراردادهای جاری ، اسناد و مدارک فراخوان و هویتی اشخاص حقیقی و یا حقوقی) در پاکت ب به صورت کتبی و لاک و مهر شده لغایت 97/11/15  به واحد دبیرخانه شهرداری به آدرس گرگان – میدان شهرداری – شهرداری گرگان اقدام نمایند./ص
شرایط،اسناد و مدارک موردنیاز سرمایه گذاری مشارکتی :
1-کلیه مراحل برگزاری سرمایه گذاری مشارکتی ، انتخاب برنده و ... تابع شیوه نامه امور سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری ، آئین نامه معاملات شهرداری و اسناد و مدارک پیوست آگهی سرمایه گذاری مشارکتی می باشد .
2- متقاضیان مکلف به رعایت ترتیب تهیه ، شرایط ، اسناد و مدارک مورد نیاز سرمایه گذاری مشارکتی و تسلیم پیشنهادات مطابق با راهنمای شرکت در فراخوان، مفاد آگهی ، شرایط واگذاری، فرم ها، شیوه نامه و  آئین نامه معاملات شهرداری می باشد.
3- شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی و دادن پیشنهاد به منزله قبول شرایط و تکالیف شهرداری در شیوه نامه و آیین نامه معاملات شهرداری می باشد.
4-متقاضیانی که تمایل به شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی را دارند مکلف به ارائه اسناد به ترتیب ذیل می باشند:
 پاکت الف: ضمانتنامه شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی
پاکت ب : فرم شناسایی اشخاص حقیقی و شرکت های فعال در زمینه پروژه های عمرانی و توسعه شهری مهر و امضای متقاضی ، شیوه نامه ، رزومه ، سوابق قراردادهای جاری و سایر اسناد و مدارک سرمایه گذاری مشارکتی مندرج شده در مدت زمان تعیین شده در متن آگهی سرمایه گذاری مشارکتی (لغایت  97/11/15) بصورت لاک و مهر شده تحویل واحد دبیرخانه شهرداری مرکز نمایند . لازم به ذکر است قبل از ارائه اسناد به واحد دبیرخانه با دفتر سرمایه گذاری هماهنگی لازم بعمل آورید.
5- تضمین شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی مبلغ 300/000/000  ريال  تعيين و به صورت ضمانت نامه بانکی و یا وجه نقد واریزی به حساب جاری 0205049790000 نزد بانک ملی شعبه مرکزی گرگان به نام شهرداري گرگان به شرح مدت زمان مندرج در متن آگهی( 97/11/15) تعیین و رسید مربوطه در پاکت الف به صورت لاک و مهر شده ارائه گردد.
6-متقاضیانی که تمایل به شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی رادارند مکلف به ارائه تضمین شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی در مدت زمان تعیین شده در متن آگهی سرمایه گذاری مشارکتی می باشند و به سپرده‌ها و تضمین شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی بعد از تاریخ   15/11/97 ترتیب اثر داده نخواهد شد.
7- متقاضیانی که تمایل به شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی رادارند می تواننددر خصوص موضوع آگهی سرمایه گذاری مشارکتی جهت کسب اطلاعات و جزئیات دقیق و هر گونه سوال و ابهام  و بازدید  ظرف مدت زمان مندرج در متن آگهی با هماهنگی امور سرمایه گذاری شهرداری اقدام نمایند . بدیهی است در صورت عدم مراجعه شهرداری هیچگونه مسئولیتی نخواهدداشت.
8- پاکت الف و ب اسناد سرمایه گذاری مشارکتی  روز  سه شنبه  مورخ  97/11/16  راس ساعت 14 در محل ساختمان سرمایه گذاری گرگان با حضور اعضای کمیسیون کارشناسی سرمایه گذاری بازگشایی میگردد.
9-  اعتبار اسناد و مدارک مندرج در پاکت الف و ب شرکت کنندگان مطابق با اسناد و مدارک پیوست آگهی سرمایه گذاری مشارکتی حداکثر 60 روز پس از تصویب کمیسیون کارشناسی و هیأت عالی سرمایه گذاری تعیین می گردد.
10-به پیشنهادهای مبهم، مشروط، بدون سپرده و پیشنهادهایی که بعد از انقضای مدت مقرر در آگهی برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد .
11-مدت زمان لازم براي بررسي اسناد و مدارک  پاکت الف و ب شرکت کنندگان در فراخوان از تاريخ بازگشايي پاکت  به  مدت  7 روز به استثناي ايام تعطيل تعیین و پس از پایان مدت زمان رسیدگی، گزارش کمیسیون کارشناسی جهت تصمیم گیری نهایی به هیأت عالی سرمایه گذاری ارجاع و حداکثر ظرف مدت هفت روز به استثنای ایام تعطیل از تاریخ ارجاع به هیأت عالی به برنده سرمایه گذاری مشارکتی ابلاغ می گردد. ضمناً مدت زمان اضافه به مهلت مقرر برابر با آیین نامه معاملات شهرداری تعیین می گردد.
12-شهرداری در رد یا قبول یک یا تمامی پیشنهادات مختار است و در این صورت تضمین شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی شرکت کنندگان مستردد می گردد.
13- هزینه انتشارآگهی ، مالیات و عوارض بر ارزش افزوده، کارشناسی ، نقل و انتقال و هرگونه مالیات ، عوارض  و همچنین کلیه هزینه های اوقاف و آستان قدس رضوی پذیره و سایر موارد که مستلزم ذکر نام است به عهده برنده سرمایه گذاری مشارکتی می باشد .
14-  تضمین حسن اجرای تعهدات به میزان ده درصد مبلغ کل سرمایه گذاری تعیین و در قالب ضمانت نامه بانکی همزمان با ابلاغ قرارداد اخذ و پس از اتمام مدت زمان بهره برداری و تنظیم صورت جلسه تحویل و تحول به برنده سرمایه گذاری مشارکتی عودت داده خواهد شد.
15- چنانچه برندگان اول و دوم و سوم سرمایه گذاری مشارکتی حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتيب اولويت در مدت زمان تعیین شده در شیوه نامه سرمایه گذاری و ماده 20 آئین نامه معاملات شهرداری (7روز به استثنای ایام تعطیل)  به نفع شهرداري  ضبط و سرمایه گذاری مشارکتی تجدید می گردد.

 

برای دریافت اسناد اینجا کلیک کنید

 

* تلفن تماس امور قراردادها : 2240752 0173 –تلفن تماس دفتر معاونت سرمایه گذاری : 01732685501                                
                                عبدالرضا دادبود
         شهردار گرگان

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
سوال: حاصل جمع پنج + سه ؟ ( لطفا با عدد وارد نماید . )
پاسخ:*
 

شهرداری گرگان

شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت